BASINDA

5. Kosova Türk Caz Haftası

Yunus Emre Enstitüsü her yıl birbirinden farklı faaliyetleri dünyanın birbirinden farklı şehirlerinde gerçekleştiriyor. Dö..

Devamını Oku...

Eren Coşkuner Basın Bülteni

Devamını Oku...

Cumhuriyet Gazetesi Yayını

Devamını Oku...

Plak Dükkanı Basını

Gözlerden kaçmış olabilecek, daha doğrusu bizim gözümüzden kaçan bir albümü tanıtmak istedim; The Long Way. Flütist Eren Coşkuner’in kaydettiği ilk albüm olan The Long Way, 2013 yılında Gri P..

Devamını Oku...

Salih Okumuş Basın Yayını

Mercan Dede, son başarılı projesi Mercan Dede & Secret Tribe'tan sonra, genç yaslarına rağmen sazlarında son derece ustalaşmış 4 genç müzisyeni bir araya getirdiği yeni projesi "İstanbul Q..

Devamını Oku...

News Milli AZ Basını

Oktyabrın 24-də Bakı Beynəlxalq Caz Festivalı çərçivəsində "Rotunda Jazz Club"da Ehren Coşkuner (fleyta), Uraz Kivaner (klaviş), Ekin Bilgin (bas), Rikardo Marenqidən (zərb alətləri) ibar..

Devamını Oku...

Yanflut Röportaj

Türkiye’de yayınlanan ilk caz flüt albümün sahibi; flütist Eren Çoşkuner’i ofisimizde ağırladık. Müzikal geçmişi, işleri ile ilgili merak ettiğimiz her şeyi sorduk. Sorularımıza sabırl..

Devamını Oku...

Viral Mecmua Röportaj

Flütün ana enstrüman olduğu bu caz albümünde, 9 parçanın 7'si Eren Coşkuner'e, diğerleri ise biri ortak beste olmak üzere albümün aranjörlüğünü de üstlenen Ercüment Orkut'a ait.Babajim ..

Devamını Oku...